SMS půjčka

SMS nebo-li Finská půjčka patří mezi oblíbené možnosti, jak získat finanční hotovost v rozmezí 500,- Kč až 10.000,- Kč se splatností až 30 dní. Výhodou této půjčky je především krátká doba. Neuvazujete se tak na několik let a tím máte menší šanci, že se dostanete do finančních problémů.

Řada lidí, kteří nezvládají tzv. "finanční gramotnost" totiž využívají dlouhodobé půjčky při představě, že během okamžiku získají velký obnos za relativně nízké splátky. V drtivé většině případů však si však zapomínají spočítat o kolik takového půjčky přeplatí. Navíc je statisticky dokázáno, že v případech, kdy si člověk rozhodne půjčit peníze získá chuť po větší částce s myšlenkou, že si koupí vlastně něco, co ani nepotřebuje.

SMS půjčka tento problém řeší právě tím, že byste měli částku uhradit maximálně do jednoho měsíce. Tímto způsobem si půjčíte opravdu na to, co je pro Vás v současné době potřebné a vyhnete se tak finanční propasti ze které se pak těžko lidé dostávají.

Podívejte se s námi na ukázkovou tabulku, která Vám snadno pomůže orientovat v nabízených možnostech SMS půjčky. Její rozdělení určitě pochopíte. Pokud jste si vybrali, můžete přejít k samotné žádosti o SMS půjčku.